Ласкаво просимо у наш інтернет-магазин чавунного посуду та казанів в Україні. Ми розуміємо, наскільки важливою для наших клієнтів є зручність оплати та доставки, саме тому наша компанія чавунних виробів Самей пропонує декілька їх варіантів.

Що стосується доставки, то вона можлива за допомогою таких компаній, як Нова пошта та Укрпошта. Незалежно від того, чи ви хочете купити казан з доставкою по Україні або замовити інший чавунний посуд, ви отримаєте своє замовлення у найближчому до вас поштовому відділенні або за вказаною адресою, куди його доставить кур’єр.

Швидкість, зручність та надійність: інтернет-магазин чавунного посуду з доставкою по Україні

Наш український магазин посуду Самей прагне забезпечити максимальну зручність послуг для кожного клієнта. Отже, умови доставки Укрпоштою:

значок термін – від 1 до 6 днів у будь-який населений пункт України, за винятком окупованих територій;
значок вартість – від 60 грн.

Для тих, хто обирає доставку за допомогою Нової пошти, наш інтернет-магазин чавунного посуду з доставкою по Україні також готовий забезпечити швидке та надійне обслуговування:

значок термін доставки – від 1 до 3 днів по всій Україні, де працюють відділення цієї служби;
значок вартість – визначається згідно з тарифами перевізника.

Обирайте цю компанію, якщо вам потрібна максимально швидка та надійна доставка, оплатити яку можна як готівкою, так і безготівково.

казан чавунний замовити

Крім того, хочемо наголосити, що для військовослужбовців ЗСУ у нас передбачені особливі умови для покупки будь-якого товару з нашого асортименту. Наприклад, придбати каструлі, сковорідки, казани або купити розкладний мангал інтернет-магазин запропонує з додатковими знижками. Також у нас ви зможете легко купити мангал з доставкою або, за необхідності, казан чавунний замовити, використовуючи різноманітні способи оплати, зокрема як-от:

smileпереказ з карти на карту;
smileоплата на сайті;
smileпередплата на карту ПриватБанка;
smileоплата після отримання;
smileоплата карткою або за допомогою платіжних систем Portmone чи WayForPay.

Зверніть також увагу, якщо сума вашого замовлення становитиме 4000 грн, доставка від нашого магазину Samei стане для вас безкоштовною.