Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

24 / 7

0
Мій кошик

Сковороди WOK

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Чавунна сковорода вок - азіатський колорит у приготуванні їжі.

Можливо, ви вже стикалися з азіатським посудом. Зокрема сковорода вок (або як її ще називають сковорода WOK) – це один із елементів азіатської культури. За формою нагадує звичайну сковороду, але витягнуту в області стінок. За рахунок цього сковорода має високі стіни та маленьке дно. Така форма сковороди обумовлена тим, що в азіатських країнах прийнято готувати страви на відкритому вогні. За рахунок високих бортів великої глибини вогонь не може проникати всередину сковороди, а за рахунок похилих стінок посуд рівномірно прогрівається.

Сковорода вок призначена насамперед для підсмажування шматочків м'яса, овочів. Сама сковорода розігрівається до високої температури. Їжа всередині сковороди постійно помішується (це необхідно для того, щоб інгредієнти не згоріли) і доходить до готовності за лічені хвилини.

Сковорода вок (WOK): особливості та відмінності

Завдяки своїй оригінальній витягнутій формі і тонкому дну сковорода має ряд особливостей як при приготуванні їжі, так і в кінцевому результаті. До цих особливостей можна віднести:
швидке приготування їжі, страви в сковороді вок (WOK) готуються за 10-15 хвилин;
страви виходять смачними і найголовніше - корисними, адже готування йде практично без масла, за рахунок власного соку продуктів;
блюдо, приготоване в сковороді вок, виходить соковитим, свіжим, ароматним. Це досягається за рахунок постійного помішування інгредієнтів чи обертальних рухів самої сковороди.

Сковорода вок чавунна

Кожен метал має свої переваги. Сковороди вок з чавуну мають такі властивості:
довго розігрівається, акумулюючи тепло;
сам собою чавун - важкий метал. І сковорода буде важка. Чим більша товщина стінок сковороди, тим важчою вона буде;
необхідно використовувати олію при приготуванні.

У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати чавунні сковороди вок за вигідною ціною, що підходять для всіх типів плит: газові, склокерамічні, електричні. Також у нашому асортименті є сковороди, що підходять для індукційних плит.

Звертайтесь до консультанців, ми допоможемо обрати найкращий варіант чугунної сковороди WOK для вашої кухні.

Вгору