Немає нічого вічного, і кухонного посуду це стосується також. Для забезпечення гігієни та естетики варто періодично оновлювати те, що ви щодня використовуєте для приготування страв. Кожна алюмінієва каструля, як і вироби з чавуна, має свій експлуатаційний ресурс та потребує заміни. Щоб уникнути неприємних ситуацій, розберімося, коли варто змінювати комплект посуду.

якісні каструлі

Якісні каструлі теж потребують оновлення: чому це важливо? 

Не всі знають, як часто потрібно міняти каструлі, тому купують новий посуд лише в крайніх випадках. До прикладу, чавунні вироби можна віддавати на реставрацію, адже їх експлуатаційний ресурс практично необмежений, але це за умови дотримання правил експлуатації. На жаль, далеко не всі користуються посудом правильно, тому навіть якісні каструлі втрачають свій вигляд і функціональність.

каструлі купити недорого

Коли треба купити чавунну каструлю або алюмінієву? Декілька важливих показників:

smileпоява відшарування та глибоких подряпин, які негативно впливають на смакові якості страв, адже маленькі шматки матеріалу можуть потрапляти в їжу;
smileзниження ефективності антипригарного покриття — якщо каструля чавунна втратила свій природний антипригарний ефект, можливо, навіть реставрація не допоможе, це ж стосується посуду з алюмінію;
smileпроблеми з ручками чи кришкою — будь-які несправності провокують небезпеку користування, адже, до прикладу, через погано закріплені або розплавлені ручки ви можете не втримати гарячий чавунний чи алюмінієвий баняк;
smileнаявність суттєвих деформації, іржі чи зміни кольору металу – це яскраве підтвердження тому, що саме час на заміну купити каструлю з ручкою, а стару здати на утилізацію, адже її використання є небезпечним для вашого здоров'я. 

 

БІЛЬШЕ В КАТАЛОЗІ

Щоб доводилось рідше замовляти новий посуд, правильно користуйтесь й зберігайте його. Не слід використовувати металеві предмети, коли ви помішуєте суп, рагу чи інші страви – надавайте перевагу дерев'яним ложкам чи лопаткам. Для збереження цілісності каструль мийте їх вручну та використовуйте спеціальні засоби. Чавунні вироби рекомендують очищати просто водою й не забувати про прожарювання, яке посилює ефективність антипригарного покриття. Також важливо насухо витирати посуд перед зберіганням, адже зайва волога провокує виникнення іржі та корозії. Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій, можна буде купити каструлі недорого і користуватися ними роками.

Бажаєте оновити свій кухонний інвентар? Рекомендуємо купити недорого каструлі на нашому сайті!

Головний секрет тривалого експлуатаційного ресурсу кухонного посуду – його висока якість. Компанія по продажу чавунних виробів Samei пропонує вашій увазі виключно високоякісні товари за доступними цінами, які вразять вас практичністю, надійністю та довговічністю. В нашому асортименті представлені як алюмінієві, так і чавунні каструлі, тому ви без проблем підберете для себе ідеальний варіант. На сайті samei.com.ua регулярно діють знижки та акції, адже купувати у нас вигідно, зручно й просто. Переходьте в онлайн-каталог та обирайте нові каструлі для втілення сміливих кулінарних ідей.

 

Читати більшеЧому алюмінієві казани такі популярні на сучасних кухнях

 

Магазин посуду «Самей» – ваша унікальна можливість оновити комплект каструль без зайвого клопоту!