Афганські казани — це не просто посуд, це ціла традиція. Готують різноманітні страви у них вже десятиліттями, а вони й досі не втрачають свою популярність. Особливість афганського казана в тому, що використовувати його можна як вдома, так і на природі. Завдяки особливостям форми, стінкам оптимальної товщини та унікальній технології страви виходять по-справжньому особливими. Розглянемо його основні переваги й експлуатаційні якості, щоб ви впевнились в тому, що купити афганський казан — це хороша ідея.

Афганські казани: головні особливості посуду

казан скороварка

Онлайн-магазин чавунних виробів SAMEI пропонує вашій увазі афганські казани Rashko Baba. Посуд виготовляється з чавуну, може мати різний об'єм і товщину стінок. Афганський котелок відрізняється від інших казанів великою кришкою, яка й забезпечує швидке приготування страв. У продажу представлені вироби з рівномірним виходом пари, а також моделі з наявністю аварійного клапана, що відскакує при підвищеному паровому тиску. Казан Rashko Baba характеризується ще й цікавим дизайном — різьбленням, гравіюванням та символічними візерунками.

 

Дізнайтеся більшеПоради очищення алюмінієвої каструлі в домашніх умовах від Samei

 

Окремо слід відзначити конструкцію посуду — комбінований казан має досить товсте дно зі стінками, а також важку кришку з наявністю притискної рейки, що фіксується двома бічними петлями для надійної герметизації. Через невеликі отвори виходить пара, а ручки-тримачі забезпечують зручне користування й транспортування посуду. Купити афганський казан-скороварка дійсно варто, адже завдяки утворенню високого тиску із підвищеною температурою навіть жорстке м'ясо можна приготувати за 15-20 хвилин. 

У домашніх умовах казан-скороварка може розміщуватися прямо на плиті. Якщо ж ви відпочиваєте на природі, його можна використовувати на відкритому вогні. Спектр застосування посуду необмежений, тому підбирайте в каталозі відповідний об'єм: казан 12 л, 20 л, 50 л, 5 л, 10 л тощо. Щоб відкрити нові кулінарні здібності та доторкнутися до старовинних традицій готування плову, м'яса й перших страв, рекомендуємо купити афганський казан в Україні на нашому сайті. 

Чому варто купити афганський казан на сайті Samei? Варіанти застосування посуду

Якщо ви прийняли рішення афганський казан купити, завітавши в інтернет-магазин посуди Samei, ваші близькі та рідні будуть в захваті від страв. Продукти, приготовані таким способом, відрізняються від звичайних, адже інгредієнти наділяються особливим смаком, ароматом, а спеції відкривають всі свої властивості. 

Використовувати афганські казани можна різними способами, а саме:

значок як казан — тушкування м'яса або приготування плову у казані не зрівняється ні з чим, оскільки підтримка оптимальної температури й вологи під закритою кришкою забезпечують дотримання традиційної технології;
значок як сковорідка — додайте олію і смажте все, що вам до вподоби, як на плиті, так і на вогнищі;
значок як скороварку — якщо ви цінуєте свій час та полюбляєте готувати швидкі страви, вам неодмінно варто купити афганський казан в Києві чи іншому місті України;
значок як каструлю — готувати в казані можна й перші страви, знявши кришку і додавши свої улюблені інгредієнти.

афганські казани

Якщо ви вже придбали якісний посуд на «Самей», дізнайтесь, які страви в афганському казані можна приготувати, прочитавши нашу статтю з блогу. На нашому сайті представлені лише якісні та сертифіковані товари, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваша покупка буде успішною. Афганські казани вразять своєю функціональністю, довговічністю і зручністю, тому якщо у вашому арсеналі ще немає такого посуду — виправте це, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. 

БІЛЬШЕ В КАТАЛОЗІ

 

Розширте свої кулінарні можливості разом з афганськими казанами й магазином Samei!