Алюмінієві каструлі — посуд, який досить часто використовують на кухні, адже він характеризується відмінними експлуатаційними якостями. Однак не варто забувати, що якість каструлі та її стан безпосередньо впливають на смакові й ароматичні властивості приготованих страв. Постійне пригорання продуктів, виставлення надто високої температури, неправильний догляд та використання агресивних мийних засобів, може стати причиною того, що вам доведеться купити алюмінієву каструлю на заміну. Інтернет-магазин посуду Samei підготував для вас практичні поради щодо очищення каструль з алюмінію.

алюмінієві каструлі

Як почистити алюмінієві каструлі? Поради від магазину «Самей»

Купити каструлі високої якості — це лише половина справи, адже за посудом потрібно ретельно доглядати. Використовувати жорсткі скребки та хімічні засоби не рекомендовано, адже вони псують поверхню. Пориста структура матеріалу потребує обережного користування й очищення, тому ви маєте чітко знати, чим почистити алюмінієву каструлю. 

 

Також цікавоНабір шампурів в кейсі з дерева від Samei - найкращий подарунок для будь-якого гурмана!

 

каструля

Періодичність 

Алюмінієву каструлю варто очищати періодично аби не накопичувався накип, не з'являлися чорні плями чи пожовтіння. Одразу після використання добре помийте посуд і переконайтесь, що не залишилось залишків їжі. Складайте його у шафу лише після повного висихання, оскільки надмірна волога негативно впливає на всі металеві вироби. Купити якісні каструлі можна на роки, якщо ви не економите на покупці та не лінуєтесь доглядати за посудом.

Обережність

Забудьте про абразивні засоби. При використанні надто агресивних методів очищення на поверхні утворюються мікротріщини, які згодом забиваються пилом і брудом. Поради, як почистити алюмінієві каструлі, вже будуть неактуальні, оскільки дістати звідти накопичений наліт не вийде. Посуд втрачає не лише естетичний вигляд, а й експлуатаційні властивості: погано нагрівається, пропускає повітря, не утримує вологу тощо.

Сильні забруднення

Починати доглядати за посудом потрібно з першого дня, як ви вирішили алюмінієві каструлі купити для домашнього чи професійного використання. Якщо ж ви помітили пригорілу їжу, жовті плями або накип, звичайного очищення буде недостатньо. Однак є ефективні способи, як позбутися забруднень з допомогою підручних засобів, які не шкодять алюмінієвому посуду:

smileОчищення пригорілої їжі — змішайте 1 ч. л лимонної кислоти з 1 ст. л оцту та налийте 1 л води. Перелийте розчин в каструлю та поставте на вогонь. Коли він закипить, збавте вогонь на мінімум. Через 30 хвилин акуратно вимийте всю поверхню посуду губкою.
smileЗалишки жиру — розмішайте 1 ст. л оцтової кислоти в 1 л води. Залийте суміш в каструлю та дочекайтесь кипіння. Через 15 хвилин пройдіться по всій поверхні губкою. Якщо забруднення надто старі та сильні, повторіть процедуру ще раз, додавши будь-який мийний засіб.
smileВапняний накип — змішайте 1 ст. л харчової соди з 1 л води. Прокип'ятіть каструлю з цим розчином протягом 10 хвилин, а потім обережно протріть всі стінки посуду.

Дізнавшись про особливості догляду за алюмінієвим посудом, ви тепер можете завітати на сайт SAMEI та придбати новенький кухонний інвентар. Якщо вам потрібна якісна каструля на 4 л, 8 л або 10 л — ознайомтесь з запропонованими варіантами в нашому онлайн-каталозі. Магазин якісного посуду «Самей» продає лише сертифіковані товари, які слугуватимуть вам роками та даруватимуть приємні емоції від використання. 

Бажаєте купити алюмінієву каструлю? Тоді купуйте посуд на Samei!

Якість — основний критерій вибору посуду. Для того аби каструля 10 літрів або посуд іншого об'єму довго слугував, потрібно надавати перевагу товарам з сертифікованого алюмінію. Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками, тому ви можете бути впевнені в успішності покупки. В асортименті Samei є великий вибір алюмінієвих каструль з кришкою та без кришки, різного об'єму та форми. Саме тому якщо ви шукаєте перевірений інтернет-магазин посуду в Києві чи іншому місті України, звертайтесь до нас — ми гарантуємо якість, вигідні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Оформляйте замовлення онлайн або за телефоном, щоб нарешті протестувати зручні й універсальні каструлі з алюмінію від провідних виробників.