Каструлі – це той вид посуду для приготування страв, якого не буває багато. Як професійні кухарі, так і звичайні господарі знають, з правильним приладдям легко й просто готувати смачні кулінарні шедеври. Початківці у цій справі часто задумуються над тим, які каструлі найкращі для щоденного користування, тому спробуймо дати відповідь на це запитання.

каструлі купити

Які каструлі краще купити? Огляд від Samei

Перш ніж зрозуміти, які каструлі кращі, треба врахувати сферу їх застосування. Для використання на кухні кафе чи ресторану знадобиться цілий набір посуду, а для домашніх справ слід підібрати, як мінімум, декілька різних варіантів: для перших страв, для варіння яєць чи підігрівання молока, для компоту тощо. Якісне кухонне приладдя слугуватиме вам роками, тому купити каструлі – це вигідне інвестування, яке дозволить отримувати задоволення від приготування страв. 

Які каструлі краще купити? Розглянемо декілька бестселерів нашого інтернет-магазину:

купити каструлі недорого

значок Каструля об'ємом 4-6 л. Це один із найуніверсальніших варіантів посуду, який найчастіше використовується на кухні. Він підходить для приготування перших і других страв, які потребують варіння чи тушкування (у другому варіанті краще все-таки купити чавунний баняк). В асортименті нашого магазину є каструлі зі спеціальним отвором на кришці, тому ризик википання знижений до мінімуму. 
значок Каструля на 2 л. Компактний посуд теж незамінний при приготуванні м'яса, овочів, молочних страв тощо. Він швидко нагрівається й економить ваш час. Окрім того, що можна недорого купити каструлі такого маленького розміру, вони ще й не займають багато місця. А для тих, хто готує на одну особу, це взагалі найзручніший та найпрактичніший посуд. 
значок Великі каструлі на 10 л. Часом виникають побутові потреби, які потребують великого літражу: масштабні святкування, пікніки на природі, консервація, підігрів води тощо. У цьому випадку згодиться саме така каструля. Для професійного застосування великий посуд використовують частіше, але і вдома подібна місткість не завадить.

 

КУПИТИ КАСТРУЛЮ

 

Український магазин посуду «Самей» пропонує каструлі з чавуну й алюмінію. Які з них краще, вирішувати лише вам, оскільки кожен матеріал має свої недоліки та переваги. Чавунні вироби можна використовувати навіть на відкритому вогні, адже вони не бояться різких перепадів температур і дуже добре зберігають тепло. Їх недолік – це вага. Якщо ж ви хочете купити алюмінієвий баняк, маєте розуміти, що він швидше вистигає та має менший експлуатаційний ресурс, якщо порівнювати з чавуном, але цей посуд легкий та практичний. 

 

Дізнайтеся більшеЯк доглядати за чавунною пательнею - поради від Samei

 

Бажаєте купити каструлі недорого, але хорошої якості? Користуйтесь нашими порадами!

Отже, якщо ви хочете купити баняк чи звичайну каструлю, потрібно відразу підібрати декілька варіантів. Для комфортної експлуатації має бути в кухонному арсеналі щонайменше три одиниці посуду — маленька каструля і дві великих з різних матеріалів. Щоб детальніше ознайомитися з асортиментом сайту samei.com.ua, пропонуємо перейти в наш онлайн-каталог і підібрати своїх фаворитів. Ми гарантуємо, що алюмінієві та чавунні вироби в Україні SAMEI високої якості, тому ваша покупка точно буде вдалою.

Експериментуйте на кухні разом з магазином «Самей»!